Депутати від “Української Стратегії Гройсмана” організували безкоштовну видачу окулярів вінничанам

Слоган Благодійного Фонду «Вінниця – комфортне та безпечне місто» уже багато років звучить незмінно: «Є можливість – роби добро». Його представники – депутати від «Української стратегії Гройсмана» Вінницької обласної Ради Андрій Ковальов та депутатка Вінницької міської Ради Катерина Поджаренко – щораз докладають максимум зусиль, аби бути корисними своєму місту і людям, які в ньому живуть.

Авточернетка

Крайня доброчинна акція, зініційована БФ «Вінниця – комфортне та безпечне місто», стосується проблем зору. Завдяки багаторічній тісній співпраці фонду з партнерами з Німеччини вінницькі благодійники почали втілювати в життя багатокомпонентний проект.

Авточернетка

Напередодні Всесвітнього дня боротьби з глаукомою містянам пропонують обстежити свій зір на сучасному медичному обладнанні, а також надають можливість отримати якісні окуляри від ГО «Справа Кольпінга в Україні». В активі фонду – близько 20 тисяч окулярів з різним діоптрієм, з різними оправами та різної форми. Усі вони призначені для вінничан з вадами зору. Допомагають реалізувати проект провідні фахівці нашого міста – лікар-офтальмолог Офтальмологічної клініки професора Сергієнка Катерина Андрушкова та лікар-офтальмохірург вищої категорії Вінницької обласної клінічної лікарні ім. Пирогова Наталя Дідик. Медики, окрім комп’ютерної діагностики зору, проводять невеликі консультації, надають фахові рекомендації, вимірюють очний тиск, підбирають окуляри з потрібним діоптрієм.

Авточернетка

Першими скористатися послугами офтальмолога мали змогу учасники клубу для поважних людей та внутрішньо переміщених осіб «Зустріч», який активно функціонує у Вінницькій обласній науковій універсальній бібліотеці ім. Тімірязєва. Наступними на черзі – люди з категорії малозабезпечених, багатодітних, соціально незахищених родин тощо.

 

(без назви)

Враховуючи кількість окулярів, якими БФ «Вінниця – комфортне та безпечне місто» може забезпечити вінничан, таку акцію буде подовжено. Триватиме вона не протягом місяця, як планувалося спочатку, а значно довше, аби якомога більше жителів Вінниці змогли встигнути діагностувати свій зір та при необхідності абсолютно безкоштовно отримати окуляри.

(без назви)

ДЖЕРЕЛО

 

Новини

18 Жовтня
16 Жовтня
15 Жовтня
14 Жовтня
13 Жовтня