Депутатка Вінницької обласної ради від “Української Стратегії Гройсмана” організувала свято для дітей з особливими потребами

У травні в Україні відзначається День кохлеарного імпланту ( пристрою, який суттєво підсилює слабий слух).  Вінничани беруть участь у заходах до цього дня четвертий рік поспіль –  за винятком минулого року. 

Цього разу свято для діточок з інвалідністю по слуху організувала Надія Мельник – очільниця ГО “Світ звуків”, депутатка Вінницької обласної ради від “Української Стратегії Гройсмана”. На 30 хлопчиків і дівчаток віком від 3 до 14 років чекала цікава й пізнавальна програма: вони відвідали Подільський зоопарк, Динопарк та планетарій. На завершення – смачна вечеря.

  • Я вдячна своїм колегам з обласної та міської рад, які допомогли організувати цей благодійний захід, – ділиться Надія Мельник. – Гадаю, що подібні свята для дітей з особливими потребами ми проводитимемо регулярно. Особливі діти потребують особливої уваги дрослих, і дуже добре, що в нашій команді – команді Володимира Гройсмана це чудово розуміють!

Свято для особливих дітей організувала депутатка Вінницької обласної ради від "Української Стратегії Гройсмана"

Свято для особливих дітей організувала депутатка Вінницької обласної ради від "Української Стратегії Гройсмана"

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня