14 Травня, 2021, 15:48

Депутат Бердичівської міськради Ігор Романський: “Українська Стратегія Гройсмана” здобуває популярність в багатьох регіонах нашої держави”

Сьогодні, 14 травня, в Тульчині на Вінниччині проходить обласна партійна конференція “Української Стратегії Гройсмана”. В її роботі беруть участь й представники парторганізацій з інших регіонів України.

  • На прикладі Вінниці ми бачимо, як команда Володимира Гройсмана досягла успіху для міської громади, – заявив у своєму виступі координатор “Української Стратегії Гройсмана” у Житомирській області, депутат Бердичівської міської ради Ігор Романський. – Цей позитивний досвід можна і потрібно використати для всієї України. Саме тому я з однодумцями долучився до команди Володимира Гройсмана, і нам повірили бердичівляни, віддавши на місцевих виборах понад 10% голосів. Працюючи в команді “Української Стратегії Гройсмана”, ми зможемо довести, що і на Житомирщині можна зробити багато корисного для своїх громад.

На думку Ігоря Романського, “Українська Стратегія Гройсмана” набуватиме популярності й в інших регіонах України – завдяки досвідченій й ініціативній команді, яка має стратегічне бачення мети – покращення життя громад через завершення децентралізації, розпочатої Урядом під керівництвом Прем`єр-міністра Володимира Гройсмана.

Новини

11 Червня
10 Червня