25 Травня, 2021, 14:49

Де влітку на Вінниччині зможуть відпочити діти – список таборів

У Вінницькій області влітку працюватимуть пришкільні табори та відкриють шість стаціонарних закладів, які проводитимуть оздоровлення дітей (літні табори та санаторії). Щоб запобігти ускладненню епідеміологічної ситуації, фахівці Держпродспоживслужби перевірять їдальні, якість води та наявність медичних профілактичних оглядів у працівників закладів.

Про це повідомив перший заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Олександр Сорочан.

«Нам би дуже не хотілось мати ускладнення епідемічної ситуації, не тільки пов’язані з коронавірусом, а й ті, що пов’язані з різними кишковими захворюваннями. Ми хочемо подивитись всі шкільні їдальні, відібрати воду в пришкільних таборах і стаціонарних таборах, щоб перевірити якість. Ми хочемо подивитись, чи всі працівники мають пройдений медичний огляд відповідними фахівцями. Чи всі мають документи, які засвідчують якість і безпечність харчових продуктів, які будуть використовуватись для приготування їжі», – повідомив Олександр Сорочан.

У Вінницькій області цього року планують відкрити 6 стаціонарних заміських таборів відпочинку. Це два релігійних табори – один у Вінницькому районі, один в місті Вінниці. Працюватиме табір «Казкова долина» в Літинській громаді. Один табір в колишньому Крижопільському районі, табір «Маяк» в Селищі, «Подільський Артек» в селі Заозерне Тульчинської громади. Також оздоровлення дітей планують проводити в Немирові у санаторії «Авангард» і в Тульчинському ортопедичному санаторії.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня