Чернівецький аграрій Віталій Бень балотується до обласної ради від «Української Стратегії Гройсмана»

Віталій Бень

Чернівецький аграрій Віталій Бень балотується до обласної ради від «Українською Стратегією Гройсмана».

— Я йду на вибори саме з «Українською Стратегією Гройсмана», тому що я бачу в цій політичній силі перспективу,— наголошує Віталій Вікторович. — Я часто їжджу в різні міста України, бачу як змінюється Вінниця в порівнянні з іншими обласними центрами. Ніде я не бачив такого стрімкого прогресу, як у Вінниці. Це результат успішної діяльності команди Гройсмана. Вінниця показує приклад усім громадам області: стратегічне планування і наполеглива командна робота для втілення в життя сміливих планів творять чудеса. Звичайно, в кожної громади свої особливості і свої можливості, але ж міста і села не змагаються між собою – важливо використати потенціал кожної громади для підвищення якості життя в конкретному населеному пункті. І в команді Гройсмана знають, що для цього потрібно робити. Не маю сумніву, що в усій Україні можна досягнути значних успіхів з такою високопрофесійною і патріотичною командою.

Віталій Бень працює в аграрній сфері і добре знає проблеми всіх, хто присвятив своє життя роботі на землі.

— Я представляю південний район Вінниччини. Найбільша наша проблема – вода. Нам потрібна масштабна програма для розв’язання цієї проблем. До цього треба залучати кошти з різних джерел, зокрема й внески фермерів. Я сам фермер, і я знаю, що таке проблеми з водою, тим більше – в посушливий рік. У чотири села воду возимо бочкою, щоб люди мали звичайну воду для себе, для елементарних потреб. Уже мовчимо про воду для худоби чи для поливання – потрібна просто питна вода. І саме розв’язання цієї проблеми має стати одним з головних завдань майбутньої обласної ради, це те, що мене найбільше болить.

Однією з важливих проблем регіону Віталій Бень вважає реконструкцію аеропорту, на території якого й відбувався партійний форум «Української Стратегії Гройсмана».

Останні новини

Новини

25 Березня
24 Березня
23 Березня
22 Березня
21 Березня