1 Травня, 2023, 14:12

Боєць з Вінниччини отримав медаль “За військову службу Україні”

Медаллю “За військову службу Україні” був нагороджений 24-річний захисник з Вінниччини Сергій Саїнчук. Брєуць  народився в селі Ставки, що у Піщанській громаді. Служити хлопець пішов ще у 2019 році, а з 24 лютого минулого року пройшов найзапекліші бої. Герой став на захист Київщини та вигнав росіян з Бучі, Ірпеня. Пізніше пройшов справжнє пекло на сході України, зокрема на Харківщині та Донеччині.

Нещодавно Сергій повернувся з Донеччини та за особистий внесок у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку та високий професіоналізм отримав медаль “За військову службу Україні”. Нагороду вручили у Львові. 

Насправді чогось надзвичайно емоційного під час вручення медалі не відчував. Я просто виконував свій обов’язок, – зізнається захисник.

Зі сходу України військовий встиг повернутися якраз до народження синочка, побув трохи з коханою дружиною та знову відправився на службу. Каже, що найважче під час боїв в гарячих точках для нього було “повернутись додому живим”.

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня