Богдан Августович змагатиметься за посаду лука-мелешківського сільського голови від «Української Стратегії Гройсмана»

Богдан Августович

Команда «Української Стратегії Гройсмана» висунула кандидатів до місцевих рад різних рівнів. За посаду лука-мелешківського сільського голови змагатиметься секретар сільради Богдан Августович.

Богдану Івановичу не байдуже майбутнє рідної громади, готовий працювати, щоб зробити життя своїх земляків по-справжньому достойним. Він розпочав свій трудовий шлях із будівельника, а нині ж обіймає посаду секретаря у місцевій сільраді.

— «Українська Стратегія Гройсмана» – це команда професіоналів, з якою можна впевнено йти вперед і розвивати громаду. Яскравим прикладом є Вінниця, яка завдяки Володимиру Гройсману вже шостий рік поспіль визнана найкомфортнішим містом в Україні, — каже Богдан Августович.

У разі перемоги на виборах Богдан Іванович планує зібрати команду професіоналів у Луці-Мелешківський; змінити підходи в прийнятті та виконанні управлінських рішень; працювати за «Стратегією 2030» – планом  розвитку Лука-Мелешківської ОТГ, яку розроблено в громаді за ініціативою Володимира Гройсмана.

— У майбутньому я бачу Лука-Мелешківську ОТГ спроможною, сучасною та відкритою громадою, такою, у якій хочеться жити, а не виїжджати з неї. Це буде місце щасливих і  впевнених у завтрашньому дні  людей, — зазначає Богдан Августович.

Нині серед добрих справ, зроблених для громади, Богдан Іванович називає створення розвиненої інфраструктури та свою активну участь у пропаганді здорового способу життя. Зокрема, будівництво двох майданчиків: тренажерного та для занять ігровими видами спорту. А найбільшим своїм досягненням вважає довіру земляків.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня