28 Квітня, 2023, 8:42

Безпековий захід для діток з реабілітаційного центру провели у Вінниці рятувальники ДСНС (ФОТО, ВІДЕО)

Справжнє свято безпеки для малечі, яка опинилася в складних життєвих обставинах, влаштували рятувальники Вінниці.
Аби роз’яснити дітям правила безпеки життєдіяльності та познайомити з діяльністю Служби порятунку, на території навчально-реабілітаційного центру «Гніздечко», надзвичайники розгорнули декілька локацій.
Зустріч розпочалась із розповіді про особливості професії рятувальника та про те, яких правил потрібно дотримуватись, щоб життя було безпечним. Діти активно відповідали на запитання фахівців ДСНС, із зацікавленістю слухали їхні розповіді. Найцікавішою частиною заходу став показ техніки та аварійно-рятувального спорядження. Малечі продемонстрували пожежний автомобіль та пожежно-технічне обладнання, що використовується під час ліквідації наслідків надзвичайних подій. Дітвора радо відгукнулась на пропозицію спробувати себе у ролі рятувальників: наввипередки приміряли захисний одяг, посиділи в салоні спецавто та доторкнулися до обладнання, за допомогою якого ДСНС-ники рятують людей.
Ще більше позитивних емоцій та посмішок викликав у дітвори собака-рятувальник Норіс. Кінолог не лище показав діткам, як працює чотирилапий рятувальник в умовах під час пошуку людей, а й дав дозвіл пограти з Норісом та пригостити його смаколиками.
Час пройшов непомітно, і задоволені дітлахи разом із педагогами подякували рятувальникам за цікаву зустріч, під час якої вони дізналися багато нової та корисної інформації. А ще, діти пообіцяли завжди дотримуватись правил, які збережуть їх здоров’я та життя.

 

 

 

 

Останні новини

Новини

31 Травня
30 Травня
29 Травня
28 Травня
26 Травня