26 Травня, 2023, 14:08

Бершадський міський голова подолав саботаж: вперше за чотири місяці відбулася чергова сесія міської ради

Протягом тривалого часу діяльність міської ради у Бершаді була фактично паралізована – понад чотири місяці зривалися сесійні засідання. Причиною тому – 18 з 34 депутатів висували низку політичних вимог. Аби «натиснути» на очільника громади, ігнорували сесійні засіданні чи влаштовували на них демарші. Все це не могло не вплинути на життєдіяльність громади: блокувалися питання ремонту й обслуговування комунальної інфраструктури, допомоги родинам військовим тощо. «Підвішеними» лишалися поточні потреби закладів освіти і медицини. Природно, обурені містяни почали вимагати від своїх обранців припинити саботаж, недоречність котрого у воєнний час є очевидною.

Зрештою, 25 травня сесію вдалося провести. Не дивно, що її порядок денний був чималим: 88 питань, які накопичувалися місяцями. Працювати депутатам довелося аж до 10-ї вечора.

На думку очільника громади, позитивним є сам факт того, що роботу ради у форматі сесійних засідань вдалося розблокувати, хоч невирішених проблем вистачає.

  • На сесії вдалося ухвалити рішення по понад 60 питаннях з 88, тож незабаром нам треба буде проводити ще одну – позачергову сесію. Рада має працювати стабільно, а мешканців громади не можна робити заручниками ситуативних політичних амбіцій, – каже Віталій Драган. – Йде війна, й ніхто не має права нехтувати своїми депутатськими обов’язками, довірою людей.

Безперечно, розблокування роботи міської ради у сесійному форматі після чотиримісячної паузи, яке вдалося завдяки роботі команди міського голови, дає підстави сподіватися, що самоврядування в Бершаді надалі працюватиме стабільно.

Останні новини

Новини

31 Травня
30 Травня
29 Травня
28 Травня
26 Травня