Барська лікарня отримала гумвантаж від Міжрегіонального гумштабу

Волонтери Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу передали Барській міській лікарні 30 багатофункціональних ліжок із матрацами та медичними тумбочками. 

Як повідомляють у Гумштабі, 20 ліжок отримало паліативне відділення, 10 – хірургічне. 

Допомогу вдалося організувати завдяки співпраці із партнерами з ГО “Народна Самооборона Львівщини”, яку очолює координатор Гумштабу у Львівській області Артем Хмиз. Доставкою вантажу опікувався координатор Штабу у Барській громаді Олександр Хом’як.

“Це вже не перший гуманітарний вантаж для медичного закладу від нашого штабу. Але дуже потрібний та важливий, адже навантаження на лікарню під час повномасштабної війни значно збільшилося – Барська громада прихистила понад 5 тисяч внутрішньо переміщених осіб”, – каже співзасновник Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Вячеслав Соколовий. 

Барська лікарня отримала гумвантаж від Міжрегіонального гумштабу Барська лікарня отримала гумвантаж від Міжрегіонального гумштабу Барська лікарня отримала гумвантаж від Міжрегіонального гумштабу Барська лікарня отримала гумвантаж від Міжрегіонального гумштабу Барська лікарня отримала гумвантаж від Міжрегіонального гумштабу Барська лікарня отримала гумвантаж від Міжрегіонального гумштабу Барська лікарня отримала гумвантаж від Міжрегіонального гумштабу Барська лікарня отримала гумвантаж від Міжрегіонального гумштабу

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна. 

Штаб об’єднує міжнародні організації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумштабу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.

Останні новини

Новини

25 Березня
24 Березня
23 Березня
22 Березня
21 Березня