3 Лютого, 2023, 12:39

“Азовсталь досі в полоні”: у Вінниці відбудеться автопробіг на підтримку полонених героїв

У суботу, 4 лютого, Вінницею проїде автопробіг на підтримку полонених захисників “Азовсталі”. Про це повідомляє “Укрінформ”. 

Як розповів співорганізатор акції, співзасновник ГО “Дорожній контроль Вінниця” Денис Климов,учасники акції “Азовсталь досі в полоні” уранці 4 лютого проїдуть автоколоною з українськими прапорами від східної до західної околиць міста.

Також вони проведуть неформальну інформаційну зустріч із вінничанами на Європейській площі у середмісті. Участь у ній також візьмуть визволені захисники Азовсталі та члени родин полонених.

“У полоні й досі залишаються близько двох тисяч героїчних захисників Азовсталі, і це проблема. Своєю акцією ми хочемо привернути до неї увагу спільноти, українських і міжнародних ЗМІ задля максимально швидкого її вирішення”, – говорить Климов. 

Нагадаємо, українські військові понад 80 днів тримали оборону Маріуполя. 16 травня 2022 року розпочалась евакуація захисників із заблокованого російськими загарбниками заводу “Азовсталь”, яка тривала кілька днів. 

21 вересня в результаті обміну вдалося повернути з російського полону понад 200 українських захисників, а також десятьох іноземців, які воювали на боці Збройних сил України. Зокрема, з полону повернули захисників Маріуполя, серед яких командир полку “Азов” Денис Прокопенко (“Редіс”), його заступник Святослав Паламар (“Калина”), командир 36-ї бригади морської піхоти Сергій Волинський (“Волина”), старший сержант 36-ї бригади Михайло Діанов, пресофіцер полку “Азов” Дмитро Козацький (“Орест”), голова патрульної поліції Маріуполя Михайло Вершинін, медик Катерина Поліщук (“Пташка”) та інші.

Останні новини

Новини

20 Березня
17 Березня
16 Березня