22 Жовтня, 2020, 12:12

Аптеку й відділення “Ощадбанку” закрили на Старому місті – мешканці незадоволені

Уже кілька місяців мешканці «П‘ятихаток», що на Старому місті, змушені обходитись без аптеки та відділення банку. Раніше ці заклади розташовувалися у комерційних приміщеннях багатоквартирного будинку на вул. Якова Гальчевського, 1а.

Враховуючи те, що більшість мешканців — люди поважного і дуже поважного віку, то фактично закриття цієї аптеки суттєво ускладнило, або й зовсім закрило їм доступ до медикаментів. Найближче відділення банку взагалі на правому березі міста. Аби просто зняти кошти з картки або оплатити комунальні послуги людям доводиться їхати через пів міста, витрачаючи чимало часу і сил на дорогу.

Депутат міської ради Олег Стукан заспокоює і зазначає, що з власниками аптек та представниками банків вже місяць ведуться перемовини.

— Про закриття аптеки і відділення банку мені стало відомо на початку вересня під час час прийому громадян. Власне, з того часу займаюсь вирішенням цього питання. Наразі тривають перемовини з кількома мережами аптек, а також представниками державного і комерційного банків щодо обслуговування мешканців. Підшуковуємо аптеку з оптимальними умовами, щоб медикаменти були доступні, без значних націнок. Маю велику надію, що це питання буде позитивно вирішене найближчим часом.

Останні новини

Новини

31 Березня
30 Березня
29 Березня
28 Березня