Анатолій Кушнір балотуватиметься на посаду жмеринського міського голови від команди «Української Стратегії Гройсмана»

Анатолій Кушнір

Команда «Української Стратегії Гройсмана» висунула кандидатів до місцевих рад різних рівнів. За посаду жмеринського міського голови змагатиметься нинішній очільник Анатолій Кушнір. 

— «Українська Стратегія Гройсмана» – це політична сила, яка відстоює децентралізацію та працюватиме на розвиток громад. Володимир Борисович – надзвичайно успішний практик, і люди об’єднуються навколо такого лідера. Нам потрібно зробити все, щоб процеси, які запровадив Володимир Гройсман, не зупинилися, — каже Анатолій Кушнір.

Анатолій Петрович запевняє, що в разі перемоги на виборах, консолідує депутатів для ухвалення рішень, відповідно до «Стратегії 2030», яку нині активно розробляють люди для майбутньої Жмеринській ОТГ. Зокрема, він збирається приділити особливу увагу селам, які незабаром приєднаються до Жмеринської громади.

— Крім того, обіймаючи посаду міського голови, планую вирівняти ситуацію щодо інфраструктури населених пунктів, адже в Жмеринці вона нині краща, аніж у селах. А потім займемося школами, діти мають навчатися в комфортних умовах і  отримувати якісну освіту, — додає Анатолій Кушнір.

За словами Анатолія Петровича, під час його роботи на посаді жмеринського міського голови склалось так, що люди почали більше довіряти владі. Тому такий результат своєї роботи він вважає найбільшим досягненням: «Що може бути краще, коли громада чує владу, а влада – людей».

— Через десять років бачу нашу Жмеринську ОТГ квітучою та ще більш розвиненою. Нині нашим орієнтиром є успішний приклад Вінниці, яка вже шостий рік поспіль визнана найкомфортнішим містом в Україні, — наголошує Анатолій Кушнір.

Останні новини

Новини

31 Травня
30 Травня
29 Травня
28 Травня
26 Травня