2 Грудня, 2024, 10:08

На Вінниччині електрику вимикатимуть з сьомої години ранку

У понеділок, 2 грудня, енергетики з 07:00 до 22:00 застосовуватимуть одну-дві черги відключень електроенергії.

Про це повідомили в АТ «Вінницяобленерго».

«Сьогодні, 2 грудня, будуть застосовані з 07:00 – 22:00. Від НЕК «Укренерго» отримали завдання про застосування Графіків погодинних відключень електроенергії для Вінницької області. Протягом години буде оновлено інформацію про графіки відключень», – йдеться у повідомленні.

Також обмежуватимуть постачання електроенергії промисловим споживачам.

Останні новини

Новини