29 Вересня, 2022, 14:16

₴8500 за заперечення російської агресії – вирок Жмеринського суду місцевій мешканці

У липні цього року 67-річна жмеринчанка в центрі Жмеринки, біля Будинку культури та техніки, в присутності багатьох людей публічно заперечувала здійснення збройної агресії російської федерації (держави-агресора) проти України. За свої дії жінці призначили покарання у виді штрафу.

Як повідомив керівник Жмеринської окружної прокуратури Олег Філімонов, за процесуального керівництва Жмеринської окружної прокуратури до суду було передано обвинувальний акт стосовно жительки м. Жмеринки, яка обвинувачувалася у колабораційній діяльності (ч. 1 ст. 111-1 КК України).

Жмеринський міськрайонний суд визнав жінку винуватою у скоєнні інкримінованому кримінальному правопорушенні та призначив покарання у виді штрафу в розмірі 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян в сумі 8500 грн.

Примітка: Відповідно до ч. 1 ст. 111-1 Кримінального кодексу України, публічне заперечення громадянином України здійснення збройної агресії проти України, встановлення та утвердження тимчасової окупації частини території України або публічні заклики громадянином України до підтримки рішень та/або дій держави-агресора, збройних формувань та/або окупаційної адміністрації держави-агресора, до співпраці з державою-агресором, збройними формуваннями та/або окупаційною адміністрацією держави-агресора, до невизнання поширення державного суверенітету України на тимчасово окуповані території України караються позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років.

Останні новини

Новини

30 Березня
29 Березня
28 Березня