29 Вересня, 2022, 14:16

₴8500 за заперечення російської агресії – вирок Жмеринського суду місцевій мешканці

У липні цього року 67-річна жмеринчанка в центрі Жмеринки, біля Будинку культури та техніки, в присутності багатьох людей публічно заперечувала здійснення збройної агресії російської федерації (держави-агресора) проти України. За свої дії жінці призначили покарання у виді штрафу.

Як повідомив керівник Жмеринської окружної прокуратури Олег Філімонов, за процесуального керівництва Жмеринської окружної прокуратури до суду було передано обвинувальний акт стосовно жительки м. Жмеринки, яка обвинувачувалася у колабораційній діяльності (ч. 1 ст. 111-1 КК України).

Жмеринський міськрайонний суд визнав жінку винуватою у скоєнні інкримінованому кримінальному правопорушенні та призначив покарання у виді штрафу в розмірі 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян в сумі 8500 грн.

Примітка: Відповідно до ч. 1 ст. 111-1 Кримінального кодексу України, публічне заперечення громадянином України здійснення збройної агресії проти України, встановлення та утвердження тимчасової окупації частини території України або публічні заклики громадянином України до підтримки рішень та/або дій держави-агресора, збройних формувань та/або окупаційної адміністрації держави-агресора, до співпраці з державою-агресором, збройними формуваннями та/або окупаційною адміністрацією держави-агресора, до невизнання поширення державного суверенітету України на тимчасово окуповані території України караються позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років.

Останні новини

Новини

5 Грудня
2 Грудня
1 Грудня