82 нових випадки: У Вінниці зростає захворюваність на COVID-19

На території Вінницької громади протягом 12 вересня було підтверджено 82 нових випадки COVID-19.У департаменті охорони здоров’я Вінницької міської ради сповіщають про зростання динаміки захворюваності в громаді.

“Динаміка захворюваності на COVID-19 продовжує зростати. При перших же симптомах хвороби потрібно звертатись до свого сімейного лікаря. Єдиний спосіб вберегти себе від коронавірусної інфекції – вакцинуватись. Також не менш важливим є дотримання протиепідемічних норм і правил особистої гігієни”, – каже директор департаменту охорони здоров’я Олександр Шиш.

За даними департаменту, під наглядом сімейних лікарів на амбулаторному лікуванні перебуває 1123 пацієнти із встановленим діагнозом COVID-19, у яких переважно безсимптомний або легкий перебіг хвороби. На стаціонарному лікуванні у закладах охорони здоров’я перебуває 88 містян

Щоб отримати щеплення, потрібно звернутись до одного із Центрів первинної медико-санітарної допомоги у робочі дні з 09:00 до 18:00 год. Попередньо варто проконсультуватися зі своїм сімейним лікарем. Наразі у Вінниці в наявності є вакцини Janssen (Джонсон і Джонсон) та CoronaVac».

 

Останні новини

Новини

1 Червня
31 Травня
30 Травня