3 Листопада, 2020, 13:19

У Вінниці продовжують встановлювати результати місцевих виборів

Обласна ТВК у Вінниці продовжує приймати протоколи. Хоча часу до офіційного оголошення результатів виборів залишилось не так багато, приймати протоколи комісія не поспішає – на вечір 2 листопада опрацьовано виборчу документацію лише 28 ОТГ з 63, пише Depo.Вінниця.
(без назви)
Вінницька обласна рада: За результатами паралельного підрахунку голосів, на виборах до місцевих рад усіх рівнів у Вінницькій області перемагає “Українська Стратегія Гройсмана”. Зокрема, до Вінницької обласної ради партія експрем’єра Володимира Гройсмана набирає 45,12%. Тоді як найближчий конкурент “Європейська Солідарність” отримала лише 12,03% підтримки виборців області. “Батьківщину” підтримало 11,05%, “Слугу народу” – 8,03%, “Опозиційну платформу – За життя” – 6,71%, “За майбутнє” – 6,64%.
Вінницька міська рада: На виборах до Вінницької міської ради “УСГ” набирає 51,44%, фактично потроївши минулорічний “парламентський” результат. Європейська Солідарність” здобула 13,3%, “Слуга народу” – 7,16%, “Опозиційна платформа – За життя” – 6,58%. “Тимошенківці” до міської ради вперше за багато років не проходять. ВО “Батьківщина” набрала лише 3,75% голосів.
Голови ОТГ: Щодо переможців на виборах міських, селищних та сільських голів, у 29 ОТГ області перемогли кандидати від “Української Стратегії Гройсмана”, по сім — від Батьківщини та “Європейської Солідарності”, по троє — від “Слуги народу” й “За майбутнє”, по одному – від “Сили і честі” і “Нашого краю”, а також 11 самовисуванців.
Станом на 2 листопада офіційно оголошено результати виборів на посаду мера Жмеринки – переміг Анатолій Кушнір, який і до того очолював громаду міста і балотувався від “Української Стратегії Гройсмана”. Він набрав 9564 голоси (62,72%). Найближча конкурентка Кушніра Ольга Боровська, яка балотувалася від політичної партії “Сила і Честь” набрала 2025 голосів (13,28%), третій результат у Зіновія Трахтенберга, висуванця партії “Пропозиція”, який набрав 1099 голосів (7,2%).
Головою Сутисківської селищної ради обрано самовисуванця Леоніда Дідуха, який донині очолював цю саму громаду. Селищного голову було переобано й у Тиврові. Безпартійний Сергій Кицишин йшов на вибори самовисуванцем і переміг з результатом 25,2%. Він отримав підтримку 1090 виборців громади. Голова Глуховецької селищної ради Олександр Амонс теж переобраний на другу каденцію. Він балотуався від “Європейської Солдіарності” і одержав підтримку 74,48%, або 2861 голос.
Офіційно оприлюднено результати виборів шести сільських голів. Головою Агрономічної сільської ради обрано Сергія Сітарського, головою Джулинської сільради став Петро Швець, головою Мурафської сільради обрали Олега Літвіненка, головою Городківської сільради стала Олена Резнік, головою Махнівської сільради обрали Павла Кузьмінського, головою Самгородоцької сільради обрано Сергія Лановика.
Також вже відомо, що другого туру виборів у Вінниці не буде. Сергій Моргунов переміг з результатом 68,9%.
Не обійшлося під час підрахунку голосів й без порушень. Зокрема, виникли суперечності в Яришівській ОТГ. Могилів-Подільський відділ поліції зʼясовує, чи був факт підробки протоколу підрахунку голосів членами дільничної виборчої комісії у селі Юрківці. Ще в одній ОТГ – Уланівській (Хмільницький район) вибори можуть бути визнані не дійсними через численні скарги щодо виборчих порушень.
Нагадаємо, що Володимир Гройсман не лише втретє отримує більшість у Вінницькій міській раді, а й вперше заведе своїх депутатів до обласної ради. Причому, у переконливому кількісному складі.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня