4 Січня, 2021, 8:47

25 лікарень Вінниччини спецфонд «СтопВірус» забезпечив «Пакунками пацієнта»

Як і обіцяли представники команди Гройсмана та волонтери спецфонду «СтопВірус», усі лікарні Вінниччини, які приймають пацієнтів із ковідом, або підозрою на захворювання, до Нового року були забезпечені «Пакунками пацієнта».

25 лікарень Вінниччини спецфонд «СтопВірус» забезпечив «Пакунками пацієнта»

Буквально напередодні свята – 31 грудня –  «під ялинку» 20 «Пакунків пацієнта» було доправлено в  КНП “Вінницький обласний клінічний центр профілактики та боротьби зі СНІДом” і 30 – в КНП “Барська центральна районна лікарня”.  До доброї справи долучився Олександр Хом`як, депутат Вінницької облради, представник «Української Стратегії Гройсмана».

25 лікарень Вінниччини спецфонд «СтопВірус» забезпечив «Пакунками пацієнта»

За словами лікарів,  «Пакунки пацієнта» – дуже корисна допомога для людей, хворих на ковід, або з підозрою на це захворювання, бо  при госпіталізації вони часто не встигають зібрати до лікарні  речі першої необхідності.

У «Пакунку пацієнта» – 13 позицій. Зокрема, це набір необхідних індивідуальних засобів гігієни для людей з коронавірусною хворобою, або підозрою на неї, яких шпиталізовують до лікарень. У наборі також – електронний термометр, вітаміни та препарати, які не забезпечуються «ковідними пакетами» Національної служби здоров’я України.

Нагадаємо, спецфонд «СтопВірус» відновив свою роботу  проєктом – «Пакунок пацієнта». Завдяки внескам родин Володимира Гройсмана, вінницького міського голови Сергія Моргунова та голови Вінницької обласної ради Вячеслава Соколового  вже сформовано тисячу «Пакунків  пацієнта» – для дорослих та для дітей.

 

 

 

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня