27 Травня, 2022, 17:49

Жмеринчанка Інна Туркеєва подарувала військовим тепловізор

Хто займається волонтерством, добре знає, що таке вигорання і втома. Однак витрачений час, сила та енергія повертаються, коли тобі вдається зробити добру справу, більше того – підтримати наших військових на лінії фронту.

Фельдшер екстреної медичної допомоги Жмеринської станції швидкої допомоги Інна Туркеєва нещодавно у розмовах зі знайомими за кордоном змогла знайти меценатів і придбати необхідну для захисників України річ – пристрій для нічного бачення.

Через місцевих волонтерів Ольгу Горбань і Катерину Мазур жінка змогла передати тепловізор для бійців на передову в місто Попасна Луганської області.

Інна Туркеєва ще від початку війни шукає можливості постачання і передачі кровозупинних препаратів, які так надважливі сьогодні на передовій для наших хлопців.

І коли у вас опускаються руки, і зневіра поселяється у вашому серці, пам’ятайте, що немає в цьому житті нічого неможливого. Ми боремося за свою землю, за правду і право жити на території власної суверенної і незалежної держави.

Символічно, що сьогодні, 27 травня, у Всесвітній день екстреної медичної допомоги, тепловізор доставлено на передову, а ми дякуємо Збройним Силам України, кожному волонтеру і всім небайдужим, які своєю працею наближають Перемогу! Щирі вітання колективу Жмеринської екстреної медичної допомоги з нагоди професійного свята!

Останні новини

Новини

18 Серпня
17 Серпня