9 Травня, 2022, 14:30

Ворожий обстріл забрав життя командира гелікоптера з Вінниччини

На фронті від ворожого обстрілу загинув мешканець Вапнярської громади Вінниччини, капітан ЗСУ Роман Ляшенко. Військовому було 28 років, він був командиром гелікоптера. 

Із полеглим Героям попрощались вчора, 8 травня. 

“Сьогоднішня недільна днина була осяяна зовсім не весняним сонечком, а скроплена гіркими слізьми та пронизана невимовним горем та тугою за молодим загиблим вапнярчанином Богданом Романовичем Ляшенко. Несправедлива доленька відміряла світлому, доброму юнаку, Воїну-захиснику, капітану Збройних Сил України, командиру військового гелікоптера коротке життя…

Пізньої ночі траурний кортеж з тілом загиблого прибув на батьківщину Героя-вапнярчанина. Хто виявив бажання з жителів Вапнярської громади, не зважаючи на пізній час та комендантську годину, схиливши голови в скорботі зустріли Богдана Ляшенка “живим коридором”. А вже передобідньої пори провести земляка в останню путь зібралася напевне вся Вапнярська громада…”, – повідомляють у громаді.

Земляки із болем та жалем попрощались із загиблим капітаном. Побратими проводили Богдана в останню путь польотом на гелікоптері над Вапняркою.  

Ворожий обстріл забрав життя командира гелікоптера з Вінниччини Ворожий обстріл забрав життя командира гелікоптера з Вінниччини

Останні новини

Новини

1 Червня
31 Травня
30 Травня