23 Червня, 2022, 14:47

Вінницькій дитячій обласній лікарні передали три тонни гуманітарної допомоги з Латвії

Три тонни гуманітарної допомоги передали Вінницькій обласній дитячій лікарні волонтери фонду Pan Fund разом із почесним консулом Латвійської Республіки у Вінницькій області Ігорем Скоромним.

Як повідомляють у Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі, медичній установі надали:

1 000 пачок дитячої суміші

1 800 банок пюре для дітей

21 ящик печива

900 пачок каші

Окрім того, лікарні передали медичні рукавички, хірургічні халати, медичні шапочки, дитячі горщики, підгузки (близько 100 упаковок) та багато іншого.

“Висловлюємо подяку волонтерам  Pan Fund та консулу Латвії Ігорю Скоромному! Особлива подяка – латвійському народу та Надзвичайному та Повноваженому послу Латвії в Україні Ілгварсу Кляві!” – зазначають у гуманітарному штабі. 

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб, до якого входить Pan Fund, був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна. 

Штаб об’єднує міжнародні органіхації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумшатбу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.   

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня