11 Березня, 2021, 8:55

У Вінниці п’яна матір забула на зупинці сина

8 березня ювенальні поліцейські Вінницького районного управління поліції розшукали 6-річного хлопчика, якого нетвереза мати залишила самого на зупинці громадського транспорту в м. Вінниці, а сама пішла додому. За декілька годин жінка згадала про сина та пішла його шукати. Пошуки виявились невдалими, і вона зателефонувала до поліції.

– Близько 15.30 на спецлінію 102 зателефонувала 32-річна вінничанка та повідомила про те, що під час прогулянки загубився  її син. Прибувши на виклик, від нетверезої жінки поліцейські дізнались, що дитину без догляду вона залишила на  тролейбусній зупинці, а сама пішла додому, – розповів начальник сектору ювенальної превенції Володимир Борищук. – На розшук дитини було орієнтовано весь особовий склад вінницької поліції та мобільні екіпажі патрульної поліції.

Протягом години  поліцейські прочісували вулиці неподалік зупинки, де жінка залишила хлопчика, а також поблизу місця їх проживання. У сусідньому дворі поліцейські знайшли дитину. Він самотужки добирався додому.    Хлопчика працівники поліції передали бабусі.

На матір дитини складено адміністративний матеріал за ст. 184  КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) та ст.178 КУпАП (розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді).

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня