3 Березня, 2021, 17:36

У Вінниці оголосили набір учасників у п’яту Стартап Школу “Sikorsky Challenge”

Як інформують на сайті Вінницького національного технічного університету, реєстрація учасників Стартап Школи “Sikorsky Challenge” триватиме до 15 березня 2021 року.

До участі запрошують студентів вінницьких університетів та коледжів, науковці, підприємців та усіх, хто зацікавлений у отриманні нових знань для розбудови власних інноваційних бізнес-проєктів.

Навчальний курс триватиме з березня по червень 2021 р. Заняття відбуватимуться 1 раз на тиждень у другій половині дня, онлайн і офлайн. Живі зустрічі відбуватимуться в Інноваційному тренінговому центрі та лабораторії прототипування ВНТУ (створені за підтримки Вінницької міської ради).

“З учасниками Стартап Школи працюватиме Ігор Пеер, міжнародний фахівець в галузі ведення інноваційного бізнесу. Він використовує авторські  методики, яка успішно апробована у Національному технічному університеті України «КПІ», а також у Ізраїлі та Азербайджані. Також виступатимуть запрошені експерти – фахівці з розвитку інноваційного підприємництва. Для команд в залежності від ідеї стартапу буде можливим залучення менторів для допомоги командам у розробці фізичного прототипу у Лабораторії прототипування ВНТУ”, – повідомляють на сайті університету.

За підсумками навчання кращі стартап-проєкти отримають фінансову підтримку на розвиток проєкту та будуть рекомендовані на участь у Х Міжнародному фестивалі інноваційних проєктів “Sikorsky Challenge 2021” відбудеться з 17 по 20 серпня 2021 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

(без назви)

Новини

21 Квітня
20 Квітня