13 Травня, 2022, 13:32

У Джуринську та Шаргородську громади Вінниччини передали ліжка для переселенців

Команда Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу передала  30 ліжок та матраців для потреб переселенців, яких прихистили Джуринська та Шаргородська громади. Разом із волонтерами меблі для постраждалих від війни громадян привіз співзасновник гумштабу, голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий. 

В Джуринську громаду передали 10 ліжок, у Шаргородську – 20.

“Радий, що людям буде тепер набагато комфортніше жити. Війна закінчиться, і це все буде слугувати громаді.  Я дякую усім, хто дотичний до роботи штабу – волонтерам, благодійним фондам, міжнародним партнерам. До цього процесу залучено багато людей: і місцеві жителі, і співробітники міської та обласної рад, які допомагають із фасуванням продуктів. Байдужих немає”, – каже Вячеслав Сококловий. 

У Джуринську та Шаргородську громади Вінниччини передали ліжка для переселенців У Джуринську та Шаргородську громади Вінниччини передали ліжка для переселенців У Джуринську та Шаргородську громади Вінниччини передали ліжка для переселенців У Джуринську та Шаргородську громади Вінниччини передали ліжка для переселенців У Джуринську та Шаргородську громади Вінниччини передали ліжка для переселенців У Джуринську та Шаргородську громади Вінниччини передали ліжка для переселенців У Джуринську та Шаргородську громади Вінниччини передали ліжка для переселенців

 

Останні новини

Новини

29 Вересня
28 Вересня