23 Жовтня, 2020, 11:32

У Дунстані відбудеться свято гарбуза

В суботу 31 жовтня в  селі Стадниця, що  поблизу Вінниці  відбудеться сімейне свято “День гарбуза у Дунстані”. Гостей чекає цікава гастрономічно-розважальна програма та середньовічна атмосфера.

“Мегазапальне сімейне свято “День гарбуза у Дунстані” відбудеться 31 жовтня з 12.00 до 16.00 у Центрі ремесел “Дунстан” під Вінницею. Це чудова нагода поласувати гарбузовими стравами із помпейської печі (мрія гурманів), випробувати себе у середньовічних іграх та командних змаганнях, помилуватися осінніми барвами та красою українського села, катаючись на возі, запряженому конем”, – йдеться в повідомленні організаторів свята на сторінці у Фейсбуку.

Гостям сімейного свята обіцяють яскраву програму, яка  поєднає традиції середньовічної Британії з українським колоритом та гостинністю.

Серед частувань на святі, окрім гарбузової каші, буде гарячий вітамінний чай біля вогнища, а також  сімейні змагання, гарбузові перегони, середньовічна естафета, запуск повітряних зміїв, командні лижі, стрільба з лука. Крім того, діятиме ремісничий ярмарок і проводитимуться майстер-класи. Також всі охочі зможуть відвідати музей середньовічної Британії просто неба.

Взяти участь у заході можна буде придбавши вхідний квиток, а для дітей до 6 років –  вхід вільний.

Кількість учасників обмежена. Всі заходи проходитимуть просто неба. Організатори запевнили, що необхідні запобіжні правила безпеки в умовах карантину впродовж свята буде дотримано.

Останні новини

Новини

24 Березня
23 Березня
22 Березня
21 Березня