2 Вересня, 2020, 15:53

“Стоп грип”: вінничани можуть отримати 50 % знижки на щеплення

У Вінниці планують придбати 15 тисяч доз вакцини від грипу.

Вакцини проти грипу можуть з`явитися в аптеках вже у жовтні-листопаді. Вінничани можуть скористатися програмою “Стоп грип” і отримати знижку у 50% на щеплення. Про це в ефірі програми «Час змін» радіо «Місто над Бугом» розповіла Світлана Стефанкова, заступниця директора департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради.

“Антикризовою програмою передбачено збільшення кількості вакцин, яку ми плануємо придбати. На сьогоднішній день ми намагаємось зарезервувати значну кількість вакцин, оскільки маємо амбітні плани вакцинувати десь до 15 тисяч мешканців міста. Програма “Стоп грип” з 2015 року дуже себе позитивно показала”, — каже Стефанкова.

Світлана Стефанкова додала, що останніми роками значно зросла свідомість вінничан, які вважають за потрібне отримати щеплення від грипу.

“Єдине, це залежить від того, скільки вакцини завезуть в Україну та як швидко експертний центр її дозволить до використання. А ми готові, кошти на це є. Заклади первинної допомоги готові щеплювати і я рекомендую”, — додала лікарка.

Умови програми щодо щеплення проти сезонного грипу не змінилися – вінничани платитимуть лише 50% від загальної вартості, а для дітей-сиріт дітей з інвалідністю та дітей, чиї батьки позбавленні батьківських прав – щеплення робитимуть безкоштовно.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня