5 Серпня, 2022, 14:35

“Працюємо далі”: у Вінниці стартував проєкт для підприємців, постраждалих від ракетного удару

Благодійний Фонд Вінницької громади  “Подільська громада” розпочав реалізацію гуманітарного проєкту “Працюємо далі”. Він  передбачає грантову підтримку для підприємств, які постраждали внаслідок ракетного обстрілу Вінниці.

Як повідомляють у Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі, для участі у проєкті вінницьким приватним підприємцям та ФОПам, чий бізнес постраждав від терористичних дій ₚосії, необхідно до 20 серпня заповнити аплікаційну форму: https://forms.gle/Eepg8tzYvUdvQHA56.

На основі анкет буде визначено 7 підприємств, які отримають грантову підтримку на закупівлю обладнання. Розмір гранту –  60 тисяч гривень.

Кожен і кожна з нас ніколи не забудуть 14 липня, коли наше місто здригнулося від вибухів у середмісті. Внаслідок терористичного акту вже загинуло 28 людей, близько 200 – отримали поранення, госпіталізували – понад 80. Значних пошкоджень зазнав і Будинок побуту “Ювілейний”, у якому працювало більше 50 підприємств. В одну мить вони залишилися без обладнання, технічного забезпечення, фактично втратили можливість продовжувати власний бізнес. І ми готові їх фінансово підтримати. – стверджують у “Подільській громаді”.

У Гумштабі зауважують: за правилами проєкту,  всі учасники/ці, котрі отримають фінансову підтримку, матимуть зобов’язання перерахувати восени 2023 року на рахунок Фонду “Подільська громада” 5 тисяч гривень як благодійну пожертву. Ці кошти будуть витрачені на стипендіальну програму для молоді, що має бажання відкрити власну справу.

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна.

Штаб об’єднує міжнародні організації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумшатбу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.

 

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня