31 Травня, 2021, 15:24

Пішов з життя колишній перший заступник голови Вінницької облдержадміністрації

Внаслідок важкої хвороби помер голова Немирівського земляцтва та колишній керівник району Михайло Матієнко. Про це 31 травня поінформувало місцеве видання “Побузькі новини”.

Непоправне горе, пекучий біль і чорний смуток прийшли в родину Матієнків. На 73-му році життя важка підступна хвороба забрала у дружини, дітей, онуків найдорожче, що у них було – голову їхнього сімейства, люблячого чоловіка, турботливого батька, найкращого у світі дідуся, – читаємо у повідомленні.

Як зазначають у виданні, разом із Михайлом Матієнком відійшла в районі ціла епоха справжнього професіоналізму, людяності, доброти.

Багато років очолюючи адміністрацію Немирівського району, Михайло Савович вмів ставити цілі й досягати їх, вмів вести за собою людей, і,  як батько, захищати їх у годину біди чи тривоги. Допомагав кожному чим міг. Допомагав будуватися, вчити дітей, долати недуги… Він виховав цілу плеяду керівників, які сьогодні на ключових посадах не лише в районі. Він завжди гордився своїми учнями, а ми дякували Богу, що на своєму життєвому шляху зустріли такого мудрого Учителя, – читаємо у некролозі.

У соціальних мережах земляки висловлюють співчуття рідним і близьким покійного.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня