14 Червня, 2021, 9:50

Обірвалося життя колишнього очільника управління освіти Вінниччини

13 червня у Вінниці помер колишній начальник управління освіти і науки ОДА Микола Свіржевський. Про це повідомляє  Facebook-сторінка Вінницької гуманітарної гімназії №1 імені М.Пирогова.

Саме цей заклад Микола Свіржевський очолював у 2005 – 2019 роках.

“Осиротіла родина Першої… Він горів на роботі, вболівав за свою рідну школу, не беріг себе, а працював  для людей самовіддано. Люблячий чоловік, батько, дідусь, мудрий керівник, справжня і  щира людина… Його життєлюбна енергія була і залишається з нами, як оберіг Першої. У жалобі й пошані схиляємо голови учителі, учні, батьки, випускники – усі, чиї долі поблагословив цей мудрий Учитель. Щирі співчуття рідним”, – йдеться у дописі.

За словами заступника директора гімназії Валентини Воронецької, високий рівень професіоналізму, самовіддана праця Миколи Свіржевського сприяли переходу гімназії на якісно новий рівень.

“Саме він ініціює створення гімназійних класів, запроваджує традиційний День гімназії, друк газети “Шкільний Бум”, посвяту в гімназисти, свято талановитої молоді “шкільний Олімп”, трояндову алею і багато інших новацій. Модернізація і розбудова школи – це теж заслуга Миколи Петровича: за сприяння міської ради у школі створено нову актову залу, лінгафонний кабінет, модернізовано їдальню, перший та другий поверхи закладу, спортивний майданчик”, – пише Валентина Воронецька.

Останні новини

Новини

4 Серпня
3 Серпня
2 Серпня