Об’єднання заради результату: Вячеслав Соколовий розповів про роботу Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб, створений як інструмент об’єднання зусиль місцевого самоврядування, волонтерів та міжнародних організацій, за 50 днів роботи обробив 428 звернень та передав у різні куточки України понад 537 тонн гуманітарних вантажів. Про це в інтерв’ю радіостанції “Місто над Бугом” повідомив голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий.  

“Потреба у створенні такого інструменту виникла ще у березні. Ми бачили, що дуже багато волонтерських організацій працює, але треба систематизувати їхні потреби та можливості і скоординувати, для того, щоб налагодити логістику. Рішення про створення штабу було прийнято мною та Вінницьким міським головою Сергієм Моргуновим. І дуже добре, що очолити його погодився Володимир Гройсман. Його досвід управління, рівень взаємодії та дружні стосунки з багатьма міжнародними інституціями, які працюють в напрямку забезпечення гуманітарних потреб, з урядами іноземних країн, тільки допомагає нам”, – заявив він

За словами голови облради, за весь час роботи гуманітарний штаб спрямовував вантажі з продовольством, одягом та іншою допомогою у Київську, Чернігівську, Сумську, Харківську, Луганську, Запорізьку, Одеську та Миколаївську  області а також до міста-героя Маріуполя. Окрім того, підтримку отримують переселенці та соціально незахищені громадяни. Зокрема, більше половини громад Вінниччини вже отримали продовольчу допомогу для громадян, які прибули з “гарячих точок”.   

“Люди мають бути об’єднані єдиною метою, розуміючи свої потреби та можливості. Коли люди об’єднують можливості, однозначно, виходить набагато кращий результат. Це ми зараз бачимо по роботі нашого гуманітарного штабу”, – резюмував Вячеслав Соколовий.

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня