19 Січня, 2021, 11:06

Нова керівниця Вінницького молодіжного центру «Квадрат» – Анастасія Молдован

У Вінницького обласного молодіжного центру «Квадрат» – нова керівниця. Центр очолила Анастасія Молдован. Новопризначену виконуючу обов’язків директора колективу представили 18 січня.

«Молода, сучасна, креативна… та розумна, – так прокоментували у «Квадраті» призначення. – Відчуваємо, що скоро центр доповниться новими ідеями та подіями. Ми ж зі свого боку будемо робити все, що від нас залежить та не залежить для сприяння самореалізації молоді Вінниччини».

– Бачу КВАДРАТ «магнітом» для молодих та активних людей Вінниччини, де кожен знайде щось нове та цікаве для себе. У стратегічних планах разом із командою зосередитись на розвитку молодіжного підприємництва та налагодити співпрацю з новоутвореними територіальними громадами області, – розповіла Анастасія Молдован про плани роботи у молодіжному Центрі.

У Центрі подякували Світлані Яровій, яка три роки очолювала заклад і яка, власне, загорілася ідеєю створення такої обласної структури. Із 19 січня Світлана Ярова працюватиме директором міського комунального підприємства «Вінницький муніципальний центр інновацій».

«Хоч ми і були раді виходу на роботу Світлани Ярової, але вона рухається далі», – зокрема вказано на Фейсбук-сторінці вінницького обласного молодіжного центру «Квадрат».Нова керівниця Вінницького молодіжного центру «Квадрат» - Анастасія Молдован

Анастасія Молдован за фахом фінансист. Вона чотири роки працювала у Вінницькій міській раді у Департаменті економіки і інвестицій. Понад чотири роки працює над проектами розвитку бізнесу та підприємництва, серед яких «Школа молодого посадовця», «Майстерня міських проривів», «Марафон можливостей для бізнесу у Вінниці», «MeetUp for Business». Була залучена до розробки Концепції інтегрованого розвитку Вінниці 2030, Програми розвитку соціального підприємництва, антикризової програми «Вінничани важливі».

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня