29 Вересня, 2020, 15:36

На посаду Іванівського селищного голови “Українська Стратегія Гройсмана” висунула Михайла Кулика

Очільника Іванівської об’єднаної територіальної громади Михайла Кулика можна вважати одним з найамбітніших менеджерів самоврядування на Вінниччині – він не приховує намірів перетворити свою ОТГ на кращу в області. Реалізувати свої плани він сподівається у складі «Української Стратегії Гройсмана» – саме тому й балотується від неї.

Іванівську ОТГ, яка була створена наприкінці 2017 року, міг очолити лише виключно амбітний й ініціативний лідер. Саме таким став Михайло Кулик -перший очільник новоствореної громади. Його «дебют» в якості самоврядного  господарника вийшов вдалий: за два роки бюджет Іванівської ОТГ збільшився у чотири рази. Зупинятися на досягнутому пан Михайло не збирається, тому вирішив йти на вибори знову.

–   Переконаний, команда «Української Стратегії Гройсмана» – надійніша з усіх. Їй вірять люди, бо бачать результати роботи, на неї покладають свої сподівання, – пояснює свій політичний вибір Михайло Кулик. – Я вдячний Володимиру Гройсману за реформи, які він реалізовував в Україні. Особливо – за децентралізацію. У нас з`явилися реальні можливості та повноваження для розвитку громад. Із цією командою будуватимемо успішну Вінниччину.

Вже намічено перші кроки на другу каденцію: передусім – ухвалення «Стратегії-2030». Слідом за тим – формування бюджету на наступний рік з урахуванням потреб усіх сіл, які увійдуть до об`єднаної громади. В подальших планах – будівництво доріг, шкіл, медзакладів.

– Через десять років бачу свою громаду найуспішнішою в Україні! – переконаний Михайло Кулик.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня