24 Червня, 2022, 11:42

Лише з Україною ЄС буде сильним: Володимир Гройсман привітав надання Україні кандидатства на вступ до Євросоюзу

Надання Україні статусу кандидата на вступ до Європейського Союзу – доленосне рішення для майбутнього об’єднаної Європи. Так прокоментував історичну подію прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках, лідер партії “Українська Стратегія” Володимир Гройсман. 

Держави-члени ЄС визнали Україну кандидатом на вступ до Європейського Союзу. Це історичне рішення, яке відображає прагнення українського народу від моменту відновлення Незалежності. Але це історичне рішення і для майбутнього об’єднаної Європи, бо без України вона не буде повноцінною. Прийнявши це рішення, Європа нарешті зрозуміла, що Україна – не проблема, а частина рішення.Рішення про повернення від політики тимчасових вигод і інтересів до політики, яка грунтується на стратегічних цінностях”, – зауважив політик.

Володимир Гройсман переконаний: лише з Україною ЄС буде повноцінним, сильним і цілісним.

“Головним двигуном цього є об’єднані спільними цінностями українці, які кожного дня, не шкодуючи сил, здоров’я і навіть життя, доводять, що Україна є Європою не лише з точки зору географії. На нас чекає титанічна робота, ускладнена умовами війни і повоєнного відновлення. Але безперечно те, що лише з Україною Європейський Союз буде повноцінним, сильним і цілісним”, – резюмував він.

Нагадаємо, вчора, 23 червня, лідери країн-членів Європейського Союзу підтримали надання Україні й Молдові статусу кандидата на вступ до ЄС. За надання Україні кандидатства проголосували представники усіх 27 країн Євросоюзу.

 

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня