10 Серпня, 2022, 13:32

Координатори Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу відвезли допомогу на 14 позицій наших військових

Координатори Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Дмитро Чаленко та Віктор Пигуля  у складі команди волонтерів доставили військовим на передову гуманітарний вантаж з Вінниці та Теплика.

Як інформують у Гумштабі, волонтери відвідали 14 точок розташування наших оборонців на сході держави. Бійцям передали продукти, засоби гігієни, медикаменти та найцінніший для кожного солдата вантаж – посилки від рідних. 

“Ми були у Яблунівці, Покровську, Краматорську, Слов’янську… Везли тільки те, що хлопці самі нам замовляли, а також передачки від їхніх рідних. Під час поїздку нас ледь не “накрило” ракетою, та, на щастя, все обійшлося. Коли бачиш очі бійця, який отримує довгоочікувану посилку з дому – розумієш, що цю роботу ми робимо не дарма!” – розповідає Віктор Пигуля.

Волонтерка Жанна Шишкіна додає: незламність військових надихає волонтерів роботу на гуманітарному фронті. 

“Хлопці завжди на нас чекають, і це надає нам, волонтерам, сили духу. Коли розумієш, наскільки надійні, мужні люди захищають Україну – це як бальзам на душу!”

У Гумштабі  дякуєють за допомогу в організації гуманітарного вантажу:

 • колективу Теплицької ЗОШ N1, працівникам  комунального закладу “Теплицький заклад дошкільної освіти “Сонечко”, колективу Центру культури і дозвілля селищної ради за смачну випічку і солодощі;
 • Фонду Вінницької громади “Подільська громада” та його керівниці Олені Даніловій;
 • Американській ГО “August Mission”;
 • БФ “МОЇ.ТВОЇ.НАШІ” ( керівники Мирослава Сілакова, Дмитро Дмитришин);
 • Торговельній мережі “Грош” (керівник Олександр Третяк);
 • Олександру Нечаю за фінансову допомогу у розмірі 3000 грн. За ці кошти волонтери змогли придбати хлопцям гумові чоботи;
 • сім’ї Бернацьких, які безкоштовно віддали всі дощовики, які були на полиці їхнього магазину;
 • Володимиру Ворущаку за наданий транспортний засіб;
 • сім’ї Віталія Сокура, які також долучилися до допомоги;
 • сім’ї Волошиних, які організували збір продуктів по вул.Леонтовича та в с.Сокиряни;
 • Галині Фармагей-Богатирчук з Карабелівки та Оксані Іщенко з Великої Мочулки за свіжий мед;
 • сім‘ї Лупещенків за каву, чай, продукти тривалого зберігання, овочі.

Координатори Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу відвезли допомогу на 14 позицій наших військових Координатори Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу відвезли допомогу на 14 позицій наших військових Координатори Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу відвезли допомогу на 14 позицій наших військових

 

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна.

Штаб об’єднує міжнародні організації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумшатбу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.

Останні новини

Новини

29 Вересня
28 Вересня