Калинівка отримала 900 продуктових наборів для переселенців та медикаменти

Волонтери Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу доставили у Калинівку продукти харчування для переселенців та медичні засоби для місцевих медзакладів.  

Як інформує пресслужба гуманітарного штабу, Калинівська громада Вінницької області у перший день повномасштабної війни перенесла тяжкий удар: рашисти здійснили ракетний обстріл місцевої військової частини. В результаті були пошкоджені цивільні об’єкти та приватні будинки.  

 Для допомоги постраждалим людям калинівчани одразу ж створили волонтерський центр. Сьогодні це – великий гуманітарний хаб, де отримують посильну підтримку майже 3 000 переселенців. Громадянам, які знайшли прихисток у громаді, надають продукти, одяг та засоби гігієни.

 Сьогодні, 6 травня, наш Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб передав Калинівці продовольство, яке буде розфасовано на 900 продуктових наборів для переселенців, а також ліки для місцевих медзакладів.   

 Для налагодження співпраці на гуманітарному фронті, калинівку відвідали очільник нашого гуманітарного штабу, прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман, Вінницький міський голова Сергій Моргунов та голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий.     

 “Завдяки згуртованості територіальних громад, депутатського корпусу Вінницької обласної ради, Вінницької міської ради, благодійних фондів, підтримки міжнародних партнерів, нам вдалося налагодити систему отримання гуманітарної допомоги. Ця синергія дає нам можливість направляти допомогу туди, де вона необхідна!”, – зазначив Сергій Моргунов.

 Саме спільні зусилля місцевої влади, волонтерів та ініціативних громадян у Калинівці створені гідні умови для вимушених переселенців, на чому наголосив Вячеслав Соколовий. 

Люди проживають в приватних будинках, дошкільних та навчальних закладах. Найбільше переселенців зупинилось в центрі громади – Калинівці, а також в селах Павлівка й Корделіва. До того ж, до Калинівки перемістилось одне з підприємств Луганщини. Компанія працює у галузі енергетики”, – сказав він. 

 Наш гуманітарний штаб працює з непохитною вірою в український народ та в українське військо і вже зараз працює над ідеями для майбутнього економічного відновлення держави. 

“Абсолютно вірю в нашу перемогу. Але вже сьогодні треба готувати план оновлення країни з абсолютно новою моделлю економіки. В нас є шанс “перезаснувати” Україну, яка стане не лише членом, а основою Європейського Союзу!”, – впевнено заявив Володимир Гройсман.

“Дякуємо за співпрацю Калинівській громаді, невтомним калинівським бджілкам-волонтерам, координатору нашого штабу у Калинівці Іллі Гуменчуку та особисто міському голові Василю Поліщуку! Окрема подяка – гуманітарній місії Швейцарії, за кошти якої було закуплено продовольство для переселенців”, – резюмують у гумштабі.

Калинівка отримала 900 продуктових наборів для переселенців та медикаменти Калинівка отримала 900 продуктових наборів для переселенців та медикаменти Калинівка отримала 900 продуктових наборів для переселенців та медикаменти Калинівка отримала 900 продуктових наборів для переселенців та медикаменти Калинівка отримала 900 продуктових наборів для переселенців та медикаменти Калинівка отримала 900 продуктових наборів для переселенців та медикаменти Калинівка отримала 900 продуктових наборів для переселенців та медикаменти Калинівка отримала 900 продуктових наборів для переселенців та медикаменти Калинівка отримала 900 продуктових наборів для переселенців та медикаменти Калинівка отримала 900 продуктових наборів для переселенців та медикаменти Калинівка отримала 900 продуктових наборів для переселенців та медикаменти

Останні новини

Новини

1 Червня
31 Травня
30 Травня