17 Червня, 2022, 18:55

Депутати “Української Стратегії Гройсмана” вимагають заборонити публічне використання російськомовного культурного продукту

Сьогодні, 17 червня фракція “Української Стратегії Гройсмана” у Вінницькій обласній раді ініціювала впровадження мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту будь-якого формату на території області. Заборона має діяти до повного припинення окупації Російською Федерацією території України.
Відповідний проєкт постанови депутати мають розглянути на найближчій сесії облради.
“Мова – це теж зброя. Одним із важливих і небезпечних інструментів агресивного поширення «руского міра» є російськомовний культурний продукт у публічному просторі. Нав’язування та навіть толерування такого контенту несе загрозу українській ідентичності, захист котрої є одним з пріоритетів нашої команди”, – написав на своїй сторінці у Фейсбук голова фракції УСГ Олександр Хомяк.
У постанові йдеться про створення міжвідомчої групи за участю представників районних військових адміністрацій, закладів культури, правоохоронних органів та громадськості для проведення систематичної роз’яснювальної роботи про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на Вінниччині.
На Вінниччині вимагають заборонити публічне використання російськомовного культурного продукту
Також депутати “Української Стратегії Гройсмана” мають намір звернутися до Верховної Ради України щодо впровадження такого мораторію на території всієї країни.
“Для формування свідомості українського патріота цілком достатньо культурного продукту на рідній українській мові, а пошановувачі шансону та інших подібних «скрєп» нехай лишаються «за порєбріком». Очистимо наш край від метастазів російського імперіалізму, а Збройні Сили України вичистять рашистів з території України!”- зазначив Олександр Хомяк.

Останні новини

Новини

30 Червня
29 Червня
28 Червня