23 Травня, 2022, 14:24

Автомобіль, придбаний на пожертви вінничан, вже допомагає військовим на передовій

Автомобіль, придбаний за кошти, зібрані на благодійному аукціоні в рамках проєкту “Шляхом нескорених”, вже на передовій в одному з вінницьких підрозділів ЗСУ.

Як інформують у Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі, бійці висловлюють подяку всім благодійникам. Новий чотириколісний “побратим” стане їм у нагоді у боротьбі із рашистськими загарбниками. 

Разом із автомобілем військовим передали армійське спорядження, медикаменти, засоби гігієни та смаколики. Приємним подарунком для захисників стали малюнки та янголи – обереги від учнів Вінницького ліцею №18.

Нагадаємо, що благодійний аукціон, завдяки якому вдалося придбати автомобіль для ЗСУ, був організований учасниками Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу – благодійним фондом “Вінниця – комфортне та безпечне місто”. 

“Дякуємо всім, хто долучився до збору коштів, ви зробили неймовірну справу! Щира подяка і організаторам акції: Андрію Ковальову, Діані Мороз, Сергію Малачкову, Катерині Поджаренко та Андрію Поджаренку”, – повідомляють у гуманітарному штабі. 

Зазначимо, що Фонд “Вінниця – комфортне та безпечне місто” продовжує приймати пожертви на потреби ЗСУ. Долучитись до допомоги армії можна, надіславши кошти на картку Приватбанку: 4246001003486457.

До слова, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб був заснований у березні 2022 року Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою. Штаб очолив прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.

 

Останні новини

Новини

30 Червня
29 Червня
28 Червня