24 Травня, 2022, 10:47

62 громади Вінниччини отримали 56 000 продуктових наборів для переселенців від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу

Волонтери Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу за неповних два місяці передали 56 000 продуктових наборів у 62 громади Вінницької області. Довгими днями благодійники приймали, розвозили та розфасовували продукти, щоб посильно підтримати переселенців, які оселились на Вінниччині.

Як повідомляють у гуманітарному штабі, реалізувати такий масштабний проєкт вдалося завдяки згуртованій праці громад, Вінницької обласної ради, Вінницької міської ради та волонтерських організацій. 

На кожному етапі роботу координували очільник гуманітарного штабу, прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках  Володимир Гройсман, голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий та голова Вінницької громади Сергій Моргунов.

Особливу роль у цій історії відіграла гуманітарна місія Швейцарії. Швейцарські партнери виділили кошти на придбання продуктів для переселенців.

Цікаво, що всі продукти, закуплені для формування 56 000 пакунків – українського виробництва. Таким чином, підтримку отримали не лише переселенці, а й вітчизняні виробники.

Останні новини

Новини

30 Червня
29 Червня
28 Червня